WetDry suszy izolacje dla firm budowlanych, towarzystw ubezpieczeniowych i rzeczoznawców. Jesteśmy uznaną marką w branży dzięki naszym specjalistycznym usługom.

Zainwestowaliśmy znaczne środki w szkolenia załogi i najnowocześniejszy sprzęt do osuszania nieruchomości uszkodzonych przez wodę. Nasi technicy odbyli szereg branżowych kursów szkoleniowych. Zapewniamy najlepsze rozwiązania osuszania pomieszczeń i likwidacji wody.

Mimo krótkiego czasu działalności WetDry wysuszyła wiele obiektów zniszczonych przez wodę w tym izolacji pod podłogami. Nasi eksperci opracują działania dla każdego zadania osuszania. Zadzwoń lub wypełnij bezpłatną, niezobowiązującą ankietę.

Specjalistyczne usługi osuszania

Często jesteśmy pytani, w jaki sposób jesteśmy w stanie osuszyć puste przestrzenie i izolację pod podłogą i w ścianach, ponieważ wielu budowniczych i wykonawców suszących nie posiada wymaganej specjalistycznej wiedzy na temat suszenia. W rzeczywistości często zdarza się, że osoby niedoświadczone usuwają niepotrzebnie podłogi i ściany.

W WetDry mamy nowoczesne systemy do ekstrakcji wilgoci. Najczęściej stosowane są systemy próżniowe i suszenie wysokociśnieniowe. Działają one poprzez wtłaczanie gorącego, suchego powietrza do wnęk i izolacji. Umożliwiają osuszanie tych obszarów przy minimalnych modernizacjach. Oszczędzamy pieniądze naszych klientów.

Suszenie próżniowe i wysokociśnieniowe

Suszenie należy rozpocząć jak najszybciej po zalaniu, aby uniknąć dalszych uszkodzeń. W tym celu powszechnie stosujemy systemy próżniowe i suszenie wysokociśnieniowe, aby wtłoczyć gorące, suche powietrze do wnęk, pustych przestrzeni i izolacji. Suszenie ciśnieniowe jest często szybszym rozwiązaniem od suszenia próżniowego

Osuszanie pomieszczeń

Nasza usługa osuszania pomieszczeń pomaga osuszyć poszczególne pomieszczenia dotknięte szkodami wodnymi. Osiąga się to poprzez wdmuchiwanie suchego powietrza do dotkniętego pomieszczenia, usuwając wilgoć. Oferujemy również do wynajęcia całą gamę osuszaczy w różnych rozmiarach i wydajności, w zależności od stopnia uszkodzenia.

Usuwanie pleśni

Tam, gdzie jest wilgoć, często pojawia się pleśń. Usuwamy pleśń, aby usunąć i zapobiec jej dalszemu rozwojowi. Wszyscy nasi technicy zostali w pełni przeszkoleni w zakresie najnowszych technik usuwania pleśni. Państwa nieruchomość zostanie całkowicie odkażona i zwrócona w pełni zabezpieczona.