W naszym parku maszyn posiadamy profesjonalne wyposażenie do skutecznego osuszania warstw izolacyjnych i osuszania po budowie mieszkań, budynków.

Po zakończonej budowie lub w sytuacji gdy pęknie rura albo gdy po nawałnicy do pomieszczeń wdziera się woda deszczowa w warstwach izolacyjnych podłóg i ścian zaczyna zbierać się wilgoć.

Brak podjęcia działań doprowadzi do sytuacji, że zacznie tworzyć się pleśń, a nawet uszkodzeniu może ulec materiał budowlany.

W takiej sytuacji z pomocą przychodzą pompy podposadzkowe firmy Trotec, których zadaniem jest osuszanie mieszkań, osuszanie budynków i mieszczących się w nich piwnic.

Jednym z najbardziej wydajnych osuszaczy warstw izolacyjnych w mieszkaniu jest agregat osuszający Trotec  QUBE+. Jego zadaniem jest usunięcie szkód powodziowych w jak najkrótszym czasie. Urządzenie jest bardzo wydajne i wytrzymałe.

Zaletą tego osuszacza domów są niewielkie, kompaktowe rozmiary dzięki czemu można go zastosować w małych pomieszczeniach. Adaptacyjne sterowanie mocą umożliwia suszenie podciśnieniowe powierzchni od 10 do 85 metrów kwadratowych. QUBE+ składa się z szeregu modułów, które w urządzeniach konkurencji są oddzielnymi elementami.

Tłumik hałasu pomaga normalnie mieszkać gdy za ścianą działa pompa podposadzkowa Trotec QUBE+.

W sytuacji zalania, budowy zastosowanie Trotec QUBE+ jest właściwym krokiem. WetDry.pl – pomagamy osuszać mieszkania w Warszawie oraz w Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim, Wołominie, Ząbkach i Rembertowie. Dojeżdżamy również w dalsze rejony wokół Warszawy.