W nowo budowanych domach wilgoć znajduje się w wykonanych z betonu elementach konstrukcji, takich jak ściany, schody i słupy oraz w gruncie. Dobrym rozwiązaniem jest pozbycie się tej wilgoci przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. Osuszenie nowo budowanego budynku jest szczególnie ważne, gdy budowa trwała krócej niż rok, a dodatkowo tobie zależy na szybkiej przeprowadzce.

Jako nowa na rynku firma Wet Dry zajmujemy się kompleksowym osuszaniem nowo budowanych budynków, domów, mieszkań, biur czy magazynów. Oferujemy pomiary wilgotności ścian i podłóg, usługi termowizyjne oraz skuteczne osuszanie. Nie każdy wie, że najlepszym sezonem, by pozbyć się wilgoci z konstrukcji domu, jest zima. Decydując się na zamówienie usług osuszania budynku, warto zaplanować je na sezon zimowy, aby kolejny etap budowy, jakim są różnego rodzaju instalacje prowadzić wiosną w suchych wnętrzach nowo powstającego budynku.

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnego osuszania budynków?

Wysoki poziom wilgoci w nowo budowanym budynku niekorzystnie wpłynie na kolejne prace wykończeniowe. Materiały budowlane i wykończeniowe, które położone zostaną na wilgotnych ścianach, podłogach i sufitach mogą przyczyniać się do powstawania grzyba, pleśni i wilgoci w domu. Z naszych obserwacji wynika, że jest to częsty efekt uboczny w budynkach budowanych w ekspresowym tempie. Wielu inwestorów nie zdaje sobie sprawy z prostego faktu, iż nawet po usunięciu wilgoci technologicznej ze stropów i ścian również wilgotność powietrza w nowo budowanym domu lub mieszkaniu wzrasta podczas wykonywania wylewek oraz kładzenia tynków.

Wysoka wilgotność powietrza jest niebezpieczna dla płyt gipsowo-kartonowych, podłóg drewnianych i drzwi wewnętrznych, ale również dla ludzi. Do osuszania domów, mieszkań i budynków w trakcie budowy stosowane są nagrzewnice elektryczne oraz osuszacze konwekcyjne. W WetDry świadczymy kompleksowe usługi osuszania budynków w trakcie budowy, po budowie oraz wypożyczamy sprzęt do ich osuszania.

Gdzie świadczymy usługi osuszania budynków?

Budujesz dom, mieszkania, budynek biurowy i poszukujesz firmy, która zajmie się jego fachowym osuszaniem? Zapraszamy do WetDry! W zależności od stopnia zawilgocenia wnętrz, a także aktualnie panujących warunków atmosferycznych zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, które pozwoli przeprowadzić proces osuszania wnętrz, który zapobiegnie niszczeniu budynku.

Firma WetDry kompleksowo zadba o osuszanie budynków w Piasecznie i okolicach. Zamówienie tej usługi pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz pieniądze.