Usługi osuszania budynku zyskują na popularności w ciągu ostatnich miesięcy. Na zlecenie klientów wykonujemy osuszanie budynków z wilgoci technologicznej po budowach i remontach oraz powodowanej innymi czynnikami. Masz zawilgoconą lub zagrzybioną ścianę? Nie czekaj, wezwij fachową pomoc. Firma Wet Dry zadba o zdrowie Twojej rodziny i pomoże Ci uniknąć wysokich wydatków w przyszłości. Świadczymy usługi pomiaru wilgoci, wynajmu osuszaczy powietrza oraz osuszania domów, mieszkań, garaży i budynków po zalaniu przez sąsiadów, nawałnicach i intensywnych opadach deszczu, pożarach oraz awariach wodno-kanalizacyjnych.

Usługi osuszania mieszkań w WetDry

Jesteśmy prężnie funkcjonującą firmą, która skutecznie osuszy mieszkanie oraz zbada poziom wilgoci. Wykorzystujemy najlepszy i sprawdzony sprzęt. Niemal intuicyjnie dobieramy odpowiednie rozwiązania do potrzeb klienta i danego budynku. Kompleksowo usuwamy wilgoć ze ścian, posadzek i sufitów, a jako firmę z ugruntowaną pozycją na rynku cechuje nas ekspresowa realizacja zleceń, niezawodność oraz wszechstronność. Wet Dry pomoże zlikwidować szkody, nie pobiera zaliczek oraz fachowo doradzi i udzieli pomocy przy likwidacji szkód ubezpieczeniowych podczas osuszania mieszkań.

Usługi osuszania domów i budynków w WetDry

Firma Wet Dry świadczy kompleksowe usługi usuwania wilgoci i osuszania pomieszczeń, takie jak:

– lokalizacja przecieku i ustalanie miejsca awarii;

– termowizja;

– pomiar wilgotności ścian, podłóg i sufitów;

– osuszanie po powodzi i zalaniu budynku – w efekcie zalania przez sąsiada, po zakończonej akcji gaśniczej, po zalaniu przez wody opadowe lub gruntowe, po awarii wodno-kanalizacyjnej czy w przypadku nieszczelności hydroizolacji dachu;

– osuszanie z wilgoci budowlanej – w nowo wybudowanych oraz świeżo wyremontowanych domach, budynkach i mieszkaniach;

– osuszanie okolic podposadzkowych;

– ozonowanie, odgrzybianie, usuwanie alergenów, wirusów, bakterii i grzybów;

– sporządzanie dokumentacji i ekspertyz pisemnych na potrzeby firm ubezpieczeniowych.

W czym specjalizuje się zespół WetDry?

Specjalizujemy się w osuszaniu ścian, piwnic, sufitów, podłóg oraz warstw izolacyjnych różnego rodzaju budynków. W swoim portfolio mamy już setki osuszonych mieszkań i domów, budynków przemysłowych, obiektów biurowych, garaży szpitali, budynków kulturalnych i oświatowych oraz obiektów sportowych. Ponadto kontrolujemy czystość powietrza, temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach wystawowych i muzeach.

Szukasz fachowców, którzy osuszą Twoje mieszkanie lub dom? Doskonale trafiłeś! Kompleksowo zadbamy o każdy budynek i dobierzemy skuteczną metodę osuszania.